Užsakymai

UŽSAKYMAI

Įsigykite patikimus tvirtinimo produktus savo statiniui, susisiekite su mūsų vadybininku nurodytais kontaktiniais telefonais arba el. paštu. Jeigu reikia pagalbos arba daugiau informacijos, lauksime Jūsų laiškų ir skambučių!

Kainos

Kainas pateikisime kiekvienam klientui individualiu pasiūlymu pagal Jūsų konkrečią užklausą. Svetainėje kainos nurodytos už prekės vienetą + PVM. Dėl komercinio pasiūlymo susisiekime telefonu, el. laišku arba per kontaktų forma puslapyje.

PRISTATYMO SĄLYGOS

Dauguma atveju užsakymus siunčiame nemokamai. Nebent užsakymai yra mažos vertės arba didelių gabaritų. Tokiu atveju suderiname su klientu ir prie sąskaitos pridedame transportavimo išlaidas. Prekes galime išsiųsti ir per “Siuntos autobusais” įmonę.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekes galite grąžinti, kurios nebuvo naudotos, yra nesugadintos, neprarado prekinės išvaizdos ir nėra užsakytos pagal specialų užsakymą. Prekių pakuotės turi būti nepradarytos. Pinigus grąžinsime per 14 d.d.

Pristatymo data

Prekes, kurios yra sandėlyje, įprastai pristatome Jūsų nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes. Prekės, kurių nėra sandėlyje arba kurias užsakome pagal specialius užsakymus, dėl tikslaus pristatymo termino susisieksime asmeniškai. Prekes pristatome visoje Lietuvos teritorijoje, bet neatsakome jeigu užsakytos prekės nepristatomos ar pavėlavo dėl kurjerių kaltės.

MOKĖJIMO SĄLYGOS

Už prekes galite apmokėti: bankiniu pavedimu į įmonės sąskaitą arba apmokėti grynais atsiimant prekes pas mus sandėlyje.